8 maja 2007

Wiersze Dla Dzieci

Julian Tuwim, ilustracje: Olga Siemaszko,
Nasza Księgarnia, Warszawa 1986

6 komentarzy:

 1. też masz takie śmieszne paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a co w nich śmiesznego? :D mam najpoważniejsze paznokcie na świecie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. no bo są tacy ludzie co mają takie naturalnie duże, podłużne paznokcie, świadczące o jakimś takim szczególnym zadbaniu - oni tam i te skórki zmiękczają, i pilnikami piłują, i malują, i przycinają i tak dalej. (do nich się nie zaliczam)
  Są także takie paznokcie, zwane fachowo bodajże łopatkowymi, to znaczy że są ciut szersze niż dłuższe i ich właśnie jestem posiadaczką (chociaż patrząc obiektywnie, są one bardziej kwadratowe :). Jeżeli oglądałeś pierwszą część Władcy Pierścieni to Frodo na początku filmu pokazuje w pewnym momencie takie śmieszne malutkie paznokcie, no to właśnie takie są :) chociaż rzadziej mam za nimi tyle ziemi ;). Wolę moje śmieszne paznokcie niż jakieś tam poważne "o subtelnym kształcie migdała". Przynajmniej widać, że coś tymi rękami robię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. no muszę przyznać, że z paznokci to mi jeszcze nikt nie wywróżył :D kurcze, chyba poczytam sobie jakieś fachowej literatury na ten temat ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. vonchrupek11/6/07 20:11

  a kiedy cos nowego. zakupilam sobei jakis czas temu Alonuszke z twojej blogowej zachety.
  bajki sa kosmiczne. czasem sie rymuja, czasem ida swoim wlasnym torem ale zawsze sie tak nagle koncza. jakby kamien w wode!
  ida ida ida ladne rymy, a tu nagle bach! i ostatni wers i koniec! jak obuchem w glowe.

  OdpowiedzUsuń
 6. ano właśnie tak jakoś misię zapomniało o tym blogu Chrupku. jak tylko wpadnie więcej światła do pokoju, a ja będę miał wtedy odrobinę czasu to sfotografuje i dorzucę dwie książeczki, które czekają już z miesiąc na swoją kolej. no i najwyższa pora odwiedzić antykwariat.

  OdpowiedzUsuń